January 28, 2022
Portali Shprehja

Çifti kapet duke bërë seks në park në mes të ditës

Ata thanë se çifti ishin gjysmë të zhveshur. Madje, sipas tyre, çifti në fjalë as që e kishin problem nëse aty pranë po ecnin njerëz kalimtarë.

Fotografitë e bëra, janë shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, shkruajnë mediat britanike.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment