February 28, 2021
Portali Shprehja

Cilësohet e dyshimtë, vdekja e një foshnje në Fushë Kosovë

Një foshnje e gjinisë mashkull të premtën është dërguar pa shenja jete në QKMF në Bresje të Fushë Kosovës.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, në trupin e foshnjës nuk është vërejtur ndonjë shenj e dukshme e dhunës.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet ne IML për obduksion.

“Është raportuar se në QKMF Bresje, Fushë Kosovë është një foshnje mashkull pa shenja jete. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë kontaktuar me mjekun kujdestar i cili ka konfirmuar se trupi i foshnjës është pa shenja jete dhe se nuk ka shenja të dukshme të dhunës. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Katër raste të dhunës në familje në Kosovë brenda 24 orëve

admin

Dy sulme seksuale brenda 24 orëve në Kosovë

admin

Dy të vdekur në dy aksidente trafiku në Tiranë

admin

Leave a Comment