Cili është mëkati më i madh që e ka bërë? Kjo është përgjigja e Mimoza Mustafës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Mustafa ka qenë pjesë e rubrikës “60 sekondëshe”.

Ajo u dha përgjigje shumë pyetjeve e nuk mungoi as ajo se cili ka qenë mëkati më i madh që e ka bërë.

“Nuk bëj mëkate, ua kam lënë njerëzve të këqinj”, ishte përgjigja e këngëtares.

Kujtojmë se Mimoza së fundmi është transformuar pasi bëri një ndërhyrje në hundë./Lajmi.net/

Të ngjajshme

Pas lirimit nga karantina, Robert Berisha ka një njoftim për fansat

shprehja

Wanda Icardi kritikohet ashpër nga ish-burri i saj Maxi Lopez

shprehja

Kida dhe Loredana do donin ta ‘zhduknin’ këtë fotografi

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë