June 26, 2022
Portali Shprehja

Çiljeta, kaq e dashur me djalin burrit

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është prej vitesh në një marrëdhënie me futbollistin Alban Hoxha, i cili e humbi të shoqen gjatë lindjes së të birit.

Pas kësaj humbje të dhimbshme, Hoxha u lidh me këngëtaren e njohur dhe atraktive, Çiljeta Xhilaga.

Tact Watches

Kjo e fundit, e kishte një djalë nga një lidhje e më pashme, ndërkaq tani e konsideron vetën mami e dy fëmijëve, djalit të saj dhe atij të të shoqit, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja njihet si tip mjaftë pozitiv, madje është edhe besimtare e devotshme e fesë islame.


Të Ngjajshme

Pse na flihet gjumë pasi hamë drekë?

Pjeрri apo ѕhalqiri, cili ka më рak kalori?

Si ta falënderoni dikë për kohën e dhënë?

Leave a Comment