December 3, 2020
Portali Shprehja

City, De Bruyne injoron Messi-n: Nëse duhet të jem i sinqertë…

Messi te City, një operacion vetëm i shtyrë, por që duket se nuk i bën shumë përshtypje Kevin de Bruyne. Mesfushori belg, siç ka bërë të ditur Sky Sports, është dukur indiferent para zërave që e shtyjnë Pleshtin drejt City-t vitin e ardhshëm.

“Nëse duhet të jem i sinqertë, nuk më intereson asgjë. Nëse vjen është një lajm i mirë për ne. Përndryshe kemi shumë lojtarë të mirë në ekip me të cilët më pëlqen të luaj”, ka thënë De Bruyne.

Në lidhje me kontratën: “Jam i gatshëm të nënshkruaj një kontratë të re me City-n, këtu ndihem mirë dhe jam shumë i lumtur që jam pjesë e këtij klubi. Të shohim se çfarë do të në të ardhmen”.

.

Të Ngjajshme

CHAMPIONS: Juventusi tregon forcën ndaj Dinamo Kiev! Ronaldo gjen golin e 750-të në karrierë. Tani mbetet “Camp Nou” (VIDEO)

admin

CHAMPIONS: PSG hakmerret ndaj United, gjithçka do të vendoset në javën e fundit

admin

CHAMPIONS: Messi out? Asnjë problem! Barcelona zbavitet me super Dembele (VIDEO)

admin

Leave a Comment