January 20, 2021
Portali Shprehja

Çka janë mes vete nëna e Remzie Osmanit me atë të Shyhrete Behlulit?

Edhe Shyhrete Behluli e Remzie Osmani janë nga Mushtishti, fshati ku lindën shumë bilbila të muzikës popullore.

Njejtë si të tjerat, edhe dyshja në fjalë dhanë shumë nga vetja e talenti i tyre për një publik të tërë, i cili vazhdon ti ndjek me simpati e admirim të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ndërkohë që shumë nga bilbilat e Mushtishtit u kanë bërë këngë nënave, një gjë të tillë ende nuk ka realizuar edhe Remzie Osmani, e cila megjithatë shpesh ka folur për dashurinë ndaj nënës, të cilen edhe e poston kohë pas kohe.

Duke parë fotot e nënës se Shyhretes dhe Remzies, lind pyetja nëse ato janë diçka mes vete, pasi vërtet ngjajnë.
Ja momentet e lumtura të këngëtareve pranë nënave të tyre.


Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment