October 2, 2022
Portali Shprehja

Çmendet Di Maria, Juventus mbetet me dhjetë lojtarë (Pamjet)

Probleme për Juventus-in në ndeshjen e kampionatit kundër Monza-s, e vlefshme për javën e shtatë të Serisë A.

Dush i ftohtë për bardhezinjtë në minutën e 40-të të pjesës së parë, pas kartonit të kuq direkt të marrë nga Di Maria për një goditje me bërryl ndaj kundërshtarit.

Një gjest që është ndëshkuar menjëherë nga arbitri i ndeshjes dhe që është pasuar nga një përplasje mes lojtarëve të dy skuadrave.

Vështirësohet siatuata për torinezët, të cilët nuk po kalojnë një moment të mirë forme në kampionat dhe në Champions League.

Skluadra e Massimiliano Allegri-t, në fakt, mban vendin e tetë në renditjen e kampionatit italian aktualisht.

KARTONI I KUQ PER DI MARIA – VIDEO

.

Të Ngjajshme

Juve e ka të ndaluar të gabojë më. Allegri i beson 3-5-2, me Vlahovic-Milik në majë

admin

Çështja Coutinho: Liverpool ka arkëtuar 160 mln eurot, por Barça duhet të përfundojë ende së paguari për të…

admin

I mallkuar nga dëmtimet! PSG “ia mori” Milanit nga duart, por sot ndeshja i zgjati 15′ pasi kthehej nga disa javë jashtë

admin

Leave a Comment