December 2, 2020
Portali Shprehja

ÇMENDURI: Gnabry me hat-trick, Muller gjen rrjetën/ Sane e bën sefte!

Bayern Munchen po shkatërron Schalken me rezultatin 6-0 në ndeshjen hapëse të Bundesligës. Gnabry realizoi golin e tretë personal pas një veprimi fantastik të Sanesë në qendër të zonës duke i dhuruar një tjetër gol për 5-0. Goli i gjashtë ishte spektakolar, pasi Lewa asistoi me finte, ndërsa Muller e pushoi në rrjetë.

.

Të Ngjajshme

Lukaku e pranon: Jam i zemëruar, ishim me fat në fund! Ja pse bëja gjeste ndaj ekipit sidomos 45′ e para

admin

Klopp, i papërmbajtshëm: Fitorja më e jashtëzakonshme. Ai ishte fantastik

admin

“Jemi gjallë, kjo ka rëndësi tani”, Conte lumturohet pas fitores dhe i jep merita Gladbahut

admin

Leave a Comment