January 16, 2022
Portali Shprehja

Çmenduri në Bundesliga, përmbysje spektakolare e Dortmund ndaj  Frankfurti-t (Video)

Nga 2-0 në 2-3 në 20 minutat e fundit të ndeshjes.

Borussia Dortmund ka arritur të marrë tri pikët kundër Frankfurt-it me një përmbysje të pabesueshme në pjesën e dytë, pasi e para ishte mbyllur 2-0 në favor të vendasve falë dy golave të Borre (15′, 24′).

Tact Watches

Hazard ka ngushtuar shifrat në minutën e 71-të, Bellingham ka barazuar në të 87-ën dhe Dahoud ka përmbysur rezultatin në të 89-ën.

Falë këtyre tri pikëve, verdhezinjtë kanë shkuar vetëm gjashtë pikë larg Bayern-it kryesues në renditje.

(function (el) { window.addEventListener(“message”, (event) => { if (event.origin.startsWith(“https://www.sofascore”)) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + “px”; } } }); })(document.getElementById(“sofa-standings-embed-42-37166”));

Standings provided by SofaScore LiveScore

.

Të Ngjajshme

LAJM I HIDHUR TE PSG | Pochettino humbet titullarin për sfiden ndaj Real?

admin

Juventus, surpriza e janarit: sulmuesi mund të vijë nga Rusia për 5 mln euro!

admin

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

Leave a Comment