November 27, 2020
Portali Shprehja

ÇMENDURIIIII! Monaco kthen PSG me Fabregas, kampionët me të kuq (Video)

Çmenduri! Monaco ka rikthyer rezultatin ndaj PSG në 3-2. Ekipi vendas gjeti golin e avantazhit në minutën e 82′ me anë të Fabregas. Spanjolli ktheu në gol një penallti të shkaktuar nga Djallo që doli me të kuqe.

.

Të Ngjajshme

Video: Tottenham argëtohet ndaj Ludogoretsit, Napoli e nis me fitore në stadiumin “Maradona”

admin

Europa League: Roma kalon me lehtësi Cluj-in dhe kualifikohet në 1/16-at

admin

Maradona, zbulohet letra e çuditshme: Pas vdekjes time dua të më…

admin

Leave a Comment