January 23, 2022
Portali Shprehja

Çmimi marramendës që pagujanë gratë kosovare për grim dhe flokë ditën e martesës

Çmimet për grim dhe rregullimin e flokëve për këtë ditë, janë shumë të larta.

Në disa sallone shkojnë edhe në rreth 3 mijë euro.

Tact Watches

Kjo dëshmohet edhe në një fotografi që po shpërndahet në rrjete sociale.

Një grua ka pyetur në një sallon se sa është grimi dhe rregullimi i flokëve për nuse, e që përgjigja ka qenë 2 mijë e 400 euro.

Madje, edhe ky çmim është me zbritje, prej 3 mijë eurove, sa ka qenë më herët.

“Çmimi për shërbim të nuses ku përfshihet makeup dhe stilim floku kushton 2,400 euro (çmimi është një zbritje nga 3,000). Në çmim nuk përfshihet akomodimi dhe shpenzimet e ushqimit”, thuhet në përgjigjen e sallonit.

.

Të Ngjajshme

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Ky është njeriu që ka bërë më së shumti ‘pompa’ me gishtërinjë

admin

Leave a Comment