January 27, 2021
Portali Shprehja

Conte i bën dalje mesfushorit, lojtari kalon te rivalët e Interit

Trajneri i Interit, Antonio Conte, nuk e ka në plane mesfushorin Radja Nainggolan. Belgu nuk po gjen minuta në skuadrën zikaltër dhe po mendon largimin sërish në janar.

“Ninxha” pritet të rikthehet te skuadra e Cagliarit, pasi momentalisht nuk ka gjetur veten tek Interi. Belgu ka një dëmtim muskulor që po e mban jashtë, por dhe sikur të ishte në dispozicion nuk do të luante.

Cagliari nga krahu tjetër po këmbëngul për lojtarin. Nainggolan dëshiron të largohet, pasi do të luajë. Mesfushori do të bashkohet me ish-ekipin e tij, aty ku luante rregullisht dhe ishte i kënaqur.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment