January 16, 2022
Portali Shprehja

“Corriere della Sera” e konfirmon: Ja sa do të mungojë Chiesa, pas operacionit

“Gjashtë muaj pa Chiesa”. Ky është titulli që “Corriere della Sera” propozon brenda saj, në edicionin e sotëm. Testet instrumentale e konfirmojnë, dëmtimi i pësuar ndaj Romës është i rëndë. Sulmuesi i Juventusit do të ketë nevojë për operacionin e ligamentit të përparmë të kryqëzuar.

Lajm i keq për Juventusin dhe kombëtaren italiane, e cila duhet të fitojë “play-off” e marsit që të shkojë në Botërorin e Katarit. Trajneri Mancini i jep kurajo: “Të presim, shihemi së shpejti në fushë”.

Tact Watches

.

Të Ngjajshme

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

SULM “FARAONIK” | Me dy qindarka, Verona ka shënuar 27 gola me tredhëmbëshin e saj

admin

“Nuk di anglisht, preferoj që…” Coutinho dhe momenti gazmor pas debutimit fantastik

admin

Leave a Comment