December 4, 2021
Portali Shprehja

COVAX do të dërgojë vaksina në zonat e konfliktit

Shtetet e Bashkuara kanë ndërmjetësuar një marrëveshje në mes të kompanisë Johnson & Johnson dhe programit COVAX për shpërndarje të vaksinave kundër koronaviurusit në zonat e konfliktit.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment