January 28, 2022
Portali Shprehja

Cristiano Ronaldo te Barcelona, ​​në Katalonjë besojnë në të: ka një mundësi të bujshme!

Është një sugjerim që kthehet në mënyrë ciklike dhe çdo herë është dikush gati të vë bast se mund të ndodhë vërtet.

Cristiano Ronaldo te Barcelona, ​​me ose pa Messin, do të kishte ende një efekt të çuditshëm.

Tact Watches

Në orët e fundit zërat për një lamtumirë të mundshme të portugezit te Manchester United në fund të sezonit kanë qenë duke ndjekur fillimisht njëri-tjetrin; Më pas erdhi një thashethem i bujshem nga Katalonja: Jorge Mendes, agjenti i fuqishëm i ish-lojtarit të Real Madrid dhe Juventus, do të ishte i gatshëm të negocionte me Joan Laporta.

Presidenti Blaugrana ka marrëdhënie të shkëlqyera me vetë Mendesin dhe për këtë arsye pista nuk duhet përjashtuar, aq më tepër që CR7 nuk do të ishte shumë i bindur të vazhdonte të mbante fanellën e Djajve të Kuq (ai humbi edhe ndeshjen e FA Cup kundër Aston Villa për një problem fizik).

Në moshën 37-vjeçare, Ronaldo mund t’i japë vetes një sfidë të fundit të madhe: të kapërcejë mosbesimin dhe të hyjë në zemrat e tifozëve të Barçës, pasi ka qenë armiku më i madh për një dekadë.

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME | Pasi Milani e refuzoi, Juventusi tani po shet Kulusevskin në Premier. Detajet

admin

Barça nuk dorëzohet, Laporta zbarkon në Madrid për të zhbllokuar situatën e Morata

admin

“Çfarë po më shikojnë sytë”, vakti i Reece James “frikëson” Chilwell

admin

Leave a Comment