December 5, 2021
Portali Shprehja

Çudit Mikela: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes

Vajzat kanë diskutuar sot në “Përputhen.”

Ana është akuzuar nga djemtë se mos ndoshta i pëlqejnë vajzat,.

Tact Watches

Ndërkohë, ajo ka reaguar e cila tha se veprimet e saj janë për arsye se ajo i respekton.

Ndryshe, Mikela e ka akuzuar se ajo i ka kapur gjoksin dhe vithet tek dhoma e zhveshjes.


Të Ngjajshme

Zbulohet arsyeja pse nëna e Donaldit nuk e donte Bora Zemanin

Albërija: Po të isha në vend të Trixës do kisha dalë me kohë

Grushte dhe shuplaka në mes të dy vajzave në emisionin “It’s My Love”

Leave a Comment