July 27, 2021
Portali Shprehja

Dafina Dauti ja gjuan dikujt me këtë thënie

Prej vitesh është pjesë e botës së muzikës, por herë zhduket e herë rikthehet sërish, shkruan “Kosovarja”. Kjo është këngëtarja Dafina Dauti, që ndër vite ka goditur me disa këngë te bukura që publiku i mban në mend. Ndryshe, edhe jeta private e Dafina Dautit shpesh ka qenë në vëmendjen e publiku dhe medias. Sot, […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment