December 1, 2020
Portali Shprehja

Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar.

Këngët e saj janë hite të padiskutueshme që nga ato të parat. Krahas muzikës, Dafinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një video ku tregon se ka shkuar në një dasmë me Dj Geek.

E nga atje ata shfaqen të përqafuar me njëri tjetrin.


Të Ngjajshme

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Jonida Maliqi flet për divorcin

admin

Leave a Comment