June 23, 2021
Portali Shprehja

Dafina me jetën e saj të vështirë: Mungesa e babait, sëmundja e nënës, e…

Dafina Zeqiri do t’i dedikojë një album jetës së saj dhe publiku u bë shumë kurioz që tani. “Ka pasur njerëz që më kanë thënë s’ke baba, s’ke me ec përpara. Ti do arrish shumë në jetë. Më shiko mua ku jam sot. Dhe ne kemi pasur një jetë të vështirë me sfida. Nëna ka […]

.

Të Ngjajshme

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Nuk e dinim! Naim Abazi me aftësi në zhonglimin e topit

admin

Momenti kur Ledri ia prishi ditëlindjen Sarës

admin

Leave a Comment