October 1, 2023
Portali Shprehja

Dafina nuk po ndalet, po e sfidon veten edhe në këtë fushë

Dafina padyshim është ndër emrat më të përmendura në media rozë.

Kjo përshkak të jetës së saj private e cila u bë publike.

Dafina pas sezonës së koncerteve, si duke nuk ka të ndalur, po vazhdon me gara të reja.

Ajo para pak minutave postoi një foto në ‘Instagram’ duke ushtruar në fitnes dhe ka shkruar: ”Tu m’pergadit per gara”

Duket se këngëtarja se ka në mendje të ndaloj me sukseset në jetë.

[/video]

.

Të Ngjajshme

Rama: Shqipëria e përkushtuar për sigurinë e Kosovës

LSDM: Me sondazhe të porositura, Mickoski dëshiron të ruajë vendin e tij në Pallatin e Bardhë

admin

Dita ndërkombëtare e përkthimit

Leave a Comment