January 16, 2021
Portali Shprehja

Dafina provokon rëndë me imazhin e fundit

Dafina Zeqiri vazhdon me poza atraktive.

Dafina Zeqiri shquhet për pozat atraktive në rrjetet sociale.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këngëtarja e suksesshme tani ka publikuar një imazh të ri në bikini, duke treguar se ende nuk i ka përfunduar pushimet verore.

Në fakt, Dafina së fundmi ka qenë e angazhuar në Shqipëri dhe ka shfrytëzuar udhëtimin edhe për të pushuar dhe nuk i ka lënë anash pozat provokuese si kjo e fundit.


Të Ngjajshme

Egzona godet me këto komplete

admin

Vesa ka pranuar një dhuratë të çmuar

admin

Flaka Krelani i ka dy fjalë për historianin Alban Dobruna

admin

Leave a Comment