August 16, 2022
Portali Shprehja

Dafina Zeqiri eksopozn këmbën e tëra në tatu, tejet joshëse e veshur në të bardha

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri konsiderohet si një nga artistet më trendi të momentit. Ajo po shijon një vit tjetër të suksesshëm dhe tejet të angazhuar sa i përket karrierës së saj muzikore, shkruan Kosovarja.

Dafina po vazhdon të mbaj mbrëmje muzikore është gjithashtu duke punuar për projekte të reja, po ashtu ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku sjell për fansat imazhe të ndryshme që çdo herë marrin vëmendje.

Së fundmi postoi disa imazhe të reja në të cilat duket e mahnitshme, e veshur në një fustan me ngjyrë të bardhë dhe të shkurtër, artistja ekspozon edhe këmbën e saj të mbushur në tatu.

 


Të Ngjajshme

​Dobitë befasuese të konsumimit të orizit të bardhë

Kënaqni të dashurën tuaj me këto teknika

Sipas shenjës së horoskopit ja me kë mund të shijosh kënaqësinë më të ‘zjarrtë’ në shtrat

Leave a Comment