February 28, 2021
Portali Shprehja

Dafina Zeqiri zbulon anën romantike të Dj Geek

Dafina Zeqiri ka publikuar një moment intim me Dj Geek.

Tashmë dihet se çifti janë ribashkuar pas një ndarje të shkurtër dhe duken më të lumtur se kurrë më parë.

Çifti janë gjithmonë bashkë dhe shumë mund të mendojnë se shkak është puna, por në fakt të dy duket se janë të dashuruar pas ribashkimit të tyre.

Së fundmi ishte këngëtarja ajo që solli çaste intime të çiftit po ishte diçka më ndryshe se që prisnim.

Dafina ka publikuar ushqimin që Dj Geek i përgatiti asaj teksa ata po shikonin një film së bashku.

Ushqimi i përgatitur ishte mjaft i thjeshtë me salmon dhe copëza djathi por dukej i shijshëm dhe i bërë me dashuri.


Të Ngjajshme

Fation Kuqari e pranon se ka tradhëtuar sa ishte në lidhje me një femër

admin

Afërdita ndan momentin kur bashkëshorti ia ledhaton barkun

admin

Kjo është arsyeja e vërtetë e ndarjes Kim-Kanye

admin

Leave a Comment