January 16, 2022
Portali Shprehja

Dagz: Nuk do të dilja me një vajzë që pozon nudo

Sonte si duket banorët kanë hyrë në një tjetër çasje të diskutimeve.

Tashmë i ka ardhur radha një tjetër diskutimi.

Tact Watches

Dagz-i kësaj radhe ka diskutuar me disa nga banorët për vajzat që dalin nudo apo pozojnë nudo. Ai është shprehur se nëse Einxhel ka pozuar më herët por tash e tutje nuk pozon për Dagz-in është shumë okej.

Dagz-i këtë bisedë e bënte me Beatrixin dhe Sarën.

Gjatë mbrëmjes së sotme banorët kanë diskutuar tema pak më të thella sa i përket seksit.

Kujtojmë se ata edhe sonte do të kalojnë natën jashtë oborrit, pasi Beniada zgjodhi pushimin në Dubai dhe Maldive.


Të Ngjajshme

“Turp”, media e njohur zvicerane shpërndanë foton e Einxhel dhe Dagz, ja për çka bëhet fjalë

Shqipja përplaset me Antonelën: Ti më qaje në telefon për Mevlanin e Atdheun

Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Leave a Comment