October 2, 2022
Portali Shprehja

Dalin foto kompromentuese. Pique dhe Shakira gati të kacafyten në jaht, në sytë e dy djemve

Disa foto që po shpërndahen në rrjetet sociale janë bërë tejet “virale”. Dhe nuk kishte si ndodhte ndryshe, sepse tregojnë tensionin dhe debatin e ashpër që ekzistonte mes Gerard Pique e Shakirës në fundin e lidhjes së tyre, kur ende nuk e kishin zyrtarizuar ndarjen.

Në fakt, këto foto dëshmojnë se antagonizmi në ish-çiftin VIP ishte aq i thellë, sa sherret i bënin edhe në sytë e dy djemve të vegjël. Fotot i tregojnë ata, në atë që mund të jenë pushimet e fundit së bashku, duke debatuar ashpër para fëmijëve të tyre, Milan dhe Sasha, teksa po shijonin një nga ditët e pushimit në një jaht.

Shakira dhe Gerard Pique e njoftuan zyrtarisht ndarjen e tyre këtë verë, pas më shumë se 12 vitesh së bashku. Shkaku I ndarjes deri më tani është lidhja e re e dashurisë së mbriojtësit të Barcelonës me një studente 23-vjeçare, Clara Chía Marti.

Pra, futbollisti e ka tradhtuar këngëtaren kolumbiane, e cila tani do të luftojë ligjërisht që të ketë të drejtat e mbajtjes së dy djemve, me të cilët synon të shkopjë e të jetojë në Miami të SHBA.

.

Të Ngjajshme

Juve e ka të ndaluar të gabojë më. Allegri i beson 3-5-2, me Vlahovic-Milik në majë

admin

Çështja Coutinho: Liverpool ka arkëtuar 160 mln eurot, por Barça duhet të përfundojë ende së paguari për të…

admin

I mallkuar nga dëmtimet! PSG “ia mori” Milanit nga duart, por sot ndeshja i zgjati 15′ pasi kthehej nga disa javë jashtë

admin

Leave a Comment