November 29, 2021
Portali Shprehja

Dalin pensionet me shtesën prej 100 eurosh të ndara nga Qeveria

Ministria e Financave, Punës e Transfereve ka bërë të ditur se është realizuar sot pagesa e pensioneve me shtesën e a[provuar nga Qeveria e Kosovës.

Të Ngjajshme

Shpërthen një granatë dore në Fushë Kosovë, nuk ka të lënduar

admin

Blinken uron 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Krenarë që ju quajmë aleatë

admin

Kuvendi Ndërkombëtar i Studimeve Albanologjike në Tiranë, tuboi albanologët më të njohur nga vendi dhe bota

admin

Leave a Comment