January 16, 2022
Portali Shprehja

Dani Alves dhe Dembélé, dy “goditjet” e Barçës në fillim të vitit 2022

Lajm i mirë për Xavi dhe Barcelonën përpara ndeshjes së Kupës së Mbretit kundër Linares. Ousmane Dembélé është negativizuar për Covid-19, ndaj rikthehet në skuadër. Po kështu, për këtë ndeshje është grumbulluar edhe Dani Alves.

Barcelona ka marrë të gjitha autorizimet e duhura për të nënshkruar përfundimisht me brazilianin, i cili do të jetë në dispozicion të trajnerit Xavi. Clément Lenglet dhe Samuel Umititi mungojnë për shkak të një problemi me zorrët.

Tact Watches

.

Të Ngjajshme

LAJM I HIDHUR TE PSG | Pochettino humbet titullarin për sfiden ndaj Real?

admin

Juventus, surpriza e janarit: sulmuesi mund të vijë nga Rusia për 5 mln euro!

admin

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

Leave a Comment