May 21, 2022
Portali Shprehja

Dardi i “It’s my love” poston video me të bijën, nuk ndalen komentet fyese

Ish konkurrenti i “It’s my love”, Dardi, para ca ditësh ka njoftuar se është bërë baba për herë të parë.

Këtë gjë Dardi e ka bërë të ditur në rrjete sociale, ku edhe ka pritur komente nga më të ndryshmet.

Tact Watches

Pak ditë pas lindjes së të bijes, ish konkurrenti i “It’s my love”, ka postuar një video me të voglen në krah, shkruan “Kosovarja”.

As këtë herë nuk ka munguar bullizmi ndaj Dardit, e çuditërisht edhe ndaj të sapo lindurës.


Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja dhe e vërteta mbi ndarjen e Bleros me Afronën

Majlinda ndan momentin më të mirë me të birin

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Leave a Comment