April 17, 2021
Portali Shprehja

Dasma përfundon me gjak, rrihen tezja e dhëndrit dhe kushërira e nuses

Alyssa, 18 vjeç ëndërronte të bënte një martesë në gjykatën lokale të qarkut në Boston, Massachusetts, SHBA, por nuk shkoi siç duhej. Një mosmarrëveshje familjare shpërtheu jashtë ndërtesës kur Alyssa po kurorëzohej me partnerin e saj Heath. Kushërira e Alyssa, është i mërzitur me sjelljen e tezes së dhëndrit, Mellie, e cila mendonte se Alyssa ka përhapur thashetheme për nënën e Heath.

Të dyja dalin jashtë dhe përfundojnë duke u zënë me njëra-tjetrën. Kushërira e nuses quajtur Diamond e shtyn tezen e burrit në tokë, i thotë largohu dhe e shan. Mellie ngrihet dhe e grushton Diamond në fytyrë duke e gjakosur nëpër trup.

“Kush i ka marrë shenjat? Nuk e di kush ka fituar, por e di që ajo është shkatërruar më shumë se unë. Fytyra e saj është çrregulluar. Ajo që mori Diamond është vetëm gjysma e asaj që Alyssa do të marrë”, ka thënë tezja e dhëndrit, Mellie. Policia arrin në vendngjarje dhe nis hetimin pasi të sapomartuarit u larguan nga gjykata.

Të Ngjajshme

Sipas anketimeve të reja, njerëzit me këtë profesion bëjnë seks më së shpeshti gjatë javës

admin

Nuk do të ketë më patate të skuqura! Ndryshimi klimatik rrezikon kultivimin e patateve

admin

Shiu i meteorëve Lyrid do të jetë aktiv këtë javë – Mos e humbisni mundësinë ta shihni me këtë datë

admin

Leave a Comment