October 2, 2022
Portali Shprehja

Debuton Asllani, Interi fiton ndaj Viktoria Plzen

Pas Armando Brojës, një javë më parë, edhe Kristjan Asllani ka debutuar në Ligën e Kampionëve. Mesfushori shqiptar u aktivizua në minutën e 84-t në fitoren 0-2 të Interit në transfertën e Plzen.

Edhe pse në pak minuta në fushë, Asllani bëri një paraqitje të mirë, edhe pse nuk arriti të lërë gjurmë në këtë sfidë.

Në ndeshjen tjetër të Ligës së Kampionëve, Sportingu befasoi Totenhmin e Contes, duke e mposhtur me 2-0 dhe merr kryesimin e grupit me 6 pikë të plota.

.

Të Ngjajshme

Shqipëri/ Energji në kohë krize nga termocentrale lundruese

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

admin

Kalendari historik i datës 2 tetor

Leave a Comment