May 16, 2021
Portali Shprehja

“Defender Europe 21” stërvitja grandioze e NATO-s në Shqipëri, përcjell mesazh të fuqishëm (VIDEO) – Iliria News Agency

“Defender Europe 21” stërvitja grandioze e NATO-s në Shqipëri, përcjell mesazh të fuqishëm (VIDEO) – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Bajden biseda telefonike me Abas dhe Netanjahun, çfarë pritet të ndodhë? – Iliria News Agency

admin

Çfarë është Hamas, grupi që sundon Gazën? – Iliria News Agency

admin

Sa i transmetueshëm është varianti indian i Covid-19 që po përhapet në gjithë botën? – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment