July 27, 2021
Portali Shprehja

Deklarata e Ledjanës tronditi rrjetin për “tradhëti” me Antonelën, Mevlani lë një derë të hapur për të

Deklarata e Ledjanës ditë më parë se ajo dhe Mevlani ndanë rrugët pasi ai dhe Antonela vazhdonin të mbanin kontakte pushtoi rrjetin. Pas kësaj Mevlani reagoi duke paralajmëruar se së shpejti do të flasë duke treguar versionin e tij, atë origjinalin sipas tij. Ish-konkurrenti ende nuk ka folur gjerësisht por rreth kësaj teme ai është […]

.

Të Ngjajshme

Këta janë emrat e estradës që nuk i anuluan koncertet në Ditën e Zisë për viktimat e tragjedisë në Kroaci

admin

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Leave a Comment