November 29, 2021
Portali Shprehja

“Deklarata e tij është gënjeshtër”/ Lëvizja Besa i kundërvihet ashpër Thaçit

Pas deklaratës së kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi, se në takimin e zhvilluar ishin të pranishëm dhe Lëvizja Besa.

News33.tv përcjell se menjëherë ka reaguar Lëvizja Besa duke e cilësuar Thaçin si “Gënjeshtar” dhe se kjo gjë nuk vlen të komentohet.

Tact Watches

“Paska folur prap Menduh Thaçi!? S’ja vlen të komentohet. Ëndërr po i del Lëvizja BESA aq sa edhe halucinacione ka edhe kur nuk ka përfaqësues të Besës, atij i duket se ka. Shkurt dhe shqip: Thaçi gënjeu prap sonte, si shumë herë tjera!”./News33.tv

Të Ngjajshme

Mbi 8 mijë raste aktive me Covid-19 në RMV! KSI prite të diskutojë për variantin e ri Omicron

admin

Tre të lënduar në aksidentin në autostradën “Struma” pritet që sot të transferohen në Shkup

admin

Tetovë, vaksinimi kundër Covid-19 do të vazhdojë vetëm në Shtëpinë e Shëndetit

admin

Leave a Comment