December 5, 2020
Portali Shprehja

Dëmtohet përmendorja e viktimave të luftës së dytë botërore në Shtërpcë

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se në rrugën Brezovicë-Shtërpcë, është dëmtuar një përmendore.

“Ankuesi m/k ka raportuar se nga persona të panjohur është dëmtuar një përmendore e ndërtuar në përkujtim të viktimave të luftës së dytë botërore”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vetëdorëzohet në Polici i kërkuari Bleron Galani

admin

Dyshohet se falsifikoi dokumentin e bankës për të fituar tenderin publik, arrestohet një person

admin

​Paraburgim për veprat penale vrasje në tentativë dhe armëmbajtje pa leje

admin

Leave a Comment