November 29, 2021
Portali Shprehja

Deputeti i 61-të, Thaçi: 15 dhjetori është Dita D

Menduh Thaçi nga PDSH në ClickPlus në TV21 thotë kryeministri Zoran Zaev do të sigurojë shumicë prej 61 deputetëve. Thaçi thotë se do të duhet të bisedohet me Lëvizjen Besa dhe me Alternativën, që më së voni deri më 15 dhjetor të zgjidhet problemi i shumicës parlamentare.

Tact Watches

The post Deputeti i 61-të, Thaçi: 15 dhjetori është Dita D first appeared on TV21.

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment