December 4, 2021
Portali Shprehja

Deputeti Jauleski arrinë në Kuvend: Regjimi po bie..

Deputetit të cilit mëngjesin e sotëm policia financiare i bastisi shtëpinë ka arritur në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut për të votuar rrëzimin e Qeverisë.

Përmes një fotografi nga ambientet e Kuvendit, deputeti Jovan Jauleski shkruan se regjimi hibrit po i jeton minutat e fundit dhe se qeveria është çështje orësh kur do të bie.

Tact Watches

Ja postimi i plotë i Jauleskit

Regjimi hibrid po jeton minutat e fundit në pushtet.

Qeveria po bie sot!
Të jetoj REPUBLIKA E MAQEDONISË!

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment