November 28, 2020
Portali Shprehja

Deputeti kapet duke parë video pornografike

Sipas mediave tajlandeze, deputeti shikoi video erotike për më gjatë se 10 minuta. Pasi është pyetur nga mediat, ai ka thënë se kishte marrë mesazh nga një vajzë që i kërkonte ndihmë dhe kishte nevojë për para, transmeton lajmi.net.

Sipas tij, ai e ka parë deri në fund videomesazhin për të vlerësuar nëse vajza ishte vërtet në rrezik.

Vëmendja i është tërhequr edhe nga kreu i parlamentit, por nuk është ndërmarrë asnjë masë ndaj tij. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Vajza qëndroi 7 orë mbi veturë, për ta përshëndetur nënën në spital

admin

86-vjeçarja jetoi për vite në këtë shtëpi, një ditë mori një letër misterioze që ka pikëlluar gjithë botën

admin

A po e fsheh NASA këtë qytetërim jashtëtokësor?

admin

Leave a Comment