5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Deputeti më i votuar i PDK-së publikon fotografi duke festuar me familjen, kjo është arsyeja e festës

Mergim Lushtaku nga Partia Demokratike e Kosovës, ka ndarë me shoqërinë e tij në rrjetin social “Facebook”, një moment shumë të veçantë me familjen e tij.

Mergimi dhe bashkëshortja e tij Shehidja, sot festojnë 13- vjetorin e martesës së tyre, përcjell “Zëri.info”.

Lushtaku këtë festë ka zgjedhur që ta festojë bashkë me familjen e tij të ngushtë me ç’rast edhe ka publikuar fotografi të cilës i vendos fjalë mjaft domëthenëse për lidhjen e tij me bashkëshorten, po ashtu edhe i shpreh dashurinë asaj.

“Në përvjetorin e 13-të të martesës sonë, duke kujtuar sfidat dhe begatit e kësaj martese.

“Në përvjetorin e 13-të të martesës sonë, duke kujtuar sfidat dhe begatit e kësaj martese.

Martesa është qeliza kryesore e një shoqërie apo një shteti. Andaj individi dhe shteti duhet të investojnë në këtë qelizë thelbësore”, ka shkruar Lushtaku./ZËRI

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja