October 28, 2020
Portali Shprehja

Dërgohet në stacion policor një person nga Lipjani, dyshohet se bashkëjetoi me një të mitur

Një person është shoqëruar në stacionin policor për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “Bashkësi jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

Rasti ka ndodhur në komunën e Lipjanit.

“Është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull kosovar për kryerje të veprës së lartëcekur. Në lidhje me rastin është kontaktuar edhe prokurori me vendim të të cilit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aktakuzë kundër 29 personave për pastrim të parave, organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

admin

Prishtinë, persona të panjohur gjuajnë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie

admin

Hyri ilegalisht në Kosovë, Policia ndalon një shtetas të Serbisë në Kamenicë

admin

Leave a Comment