June 7, 2023
Portali Shprehja

Dërgohet pa shenja jete një foshnje në QKMF të Suharekës

Në emergjencën e QKMF në Suharekë është dërguar një foshnje pa shenja jete.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:40.

Tutje bëhet e ditur se në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe  trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion.

“Suharekë 25.05.2023 – 15:.40 Në emergjencën e QKMF është dërguar një foshnje pa shenja jete. Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe  trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

admin

Arrestohet në Leposaviq personi që tentoi të fuste në Kosovë 3.7 ton mish kontrabandë nga Serbia

admin

Kanosi dy persona në Leposaviq, arrestohet qytetari serb

admin

Leave a Comment