May 23, 2022
Portali Shprehja

Derisa ishte në automjet, dikush e kishte gjuajtur me armë në Mitrovicë – nuk ka të lënduar

Një person ka raportuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 20:50 në rrugën tek Kampi Danez në Mitrovicë.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe  sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi, rasti vazhdon të hetohet

Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë. Përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe  sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi, rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Tre të lënduar nga një aksident trafiku në magjistralen Suharekë – Prizren

admin

Një tjetër fëmijë humb jetën pasi ra në lumë, vdes 6-vjeçari në Dragash

admin

Mashtroi mërgimtarin përmes Facebook-ut duke ia marrë 750 euro, dënohet me 100 ditë burgim dhe 200 euro gjobë

admin

Leave a Comment