January 28, 2022
Portali Shprehja

Deshi ta tradhtonte, momenti kur gruaja e zë burrin në qendrën e vaksinimit me të dashurat

Braziliani nga komuna Bajeu kishte shkuar që të vaksinohet i shoqëruar nga të dashurat e tij, pavarësisht që gruas i kishte thënë se po shkon në treg për të blerë disa gjësende

Por, ajo çfarë nuk kishte ditur ishte që gruaja e tij po të njëjtën ditë kishte planifikuar të shkoj të vaksinohet – madje i kishte thënë burrit se planifikon ta vizitojë gruan e vëllait.

Tact Watches

Kështu dyshja u takuan në qendrën e vaksinimit duke mos iu besuar syve që po e shihnin njëri-tjetrin. Ajo menjëherë iu vërsul të dashurave të tij që mbroheshin, por edhe kjo metodë nuk u ndihmoi aq shumë.

Si pasojë e kësaj, ato pësuan disa mavijosje në vend të vaksinave dhe përfunduan në spital për tretman. E mediat braziliane raportojnë se nuk dihet se si ka përfunduar ky incident.

.

Të Ngjajshme

Gruaja me gojën më të madhe në botë, shikojeni se si i ha tri krofne përnjëherë

admin

Referja italiane në telashe: Ia vjedhin pamjet erotike dhe ia publikojnë videot

admin

Test për inteligjentët: A mund ta gjeni insektin që e ka ngjyrën ndryshe nga të tjerët?

admin

Leave a Comment