June 18, 2021
Portali Shprehja

Dëshirojmë zgjidhje kompromisi mes Kosovës dhe Serbisë! – Iliria News Agency

Palmer pas takimit me Ivica Daçiq: Dëshirojmë zgjidhje kompromisi mes Kosovës dhe Serbisë! – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

BE përzë investitorët kinezë, por Gjermania jo – Iliria News Agency

admin

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment