May 17, 2021
Portali Shprehja

Dështojnë përpjekjet për koalicionim në Preshevë, PVD jo posti i kryetarit me rotacion – Iliria News Agency

Dështojnë përpjekjet për koalicionim në Preshevë, PVD jo posti i kryetarit me rotacion – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Shefi i OKB-së thirrje për armëpushim të menjëhershëm mes Izraelit dhe Hamasit – Iliria News Agency

admin

Nëse zgjedhjet e 25 prillit për ju janë në rregull, jap dorëheqjen – Iliria News Agency

admin

Izraeli bombardon një qendër shëndetësore në Gaza – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment