Dështon shkëmbimi Spinazzola – Politano: Inter dhe Roma fajësojnë njëra tjetrën

Matteo Politano nuk është pjesë e planeve të Antonio Conte, dhe Inter po synon të gjej një skuadër për lojtarin.

Një nga opsionet doli të shfaqej Roma, e cila synonte një marrëveshje shkëmbimi, e cila do të përfshinte Leonardo Spinazzolan.

Por, dy skuadrat italiane sot dështuan të mbyllin këtë marrëveshje, kurse fajin për këtë dështim synojnë t’ia veshin njëra tjetrës.

‘Sky Sport Italia’ shkruan se tensionet janë rritur shumë mes dy skuadrave, dhe kjo rrezikon që të ndikojë edhe në raportet mes dy klubeve në të ardhmen, transmeton lajmi.net.

Roma po akuzon Interin se këta të fundit kanë tentuar të ndryshojnë kushtet e marrëveshjes në minutat e fundit, kurse ‘Nerazurri’ thonë se Spinazzola ishte i dëmtuar.

Mbetet të shihet se si gjithë kjo dramë do të mbyllet në fund. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Quique Setien debuton me fitore, mund Granadan

shprehja

Bartomeu: Transferimi i Braithwaite padrejtësi për Leganes

shprehja

Rashica para testit vendimtar, që mund t’ia ndryshojë përgjithmonë karrierën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë