September 27, 2020
Portali Shprehja

Dhunë seksuale në Gjakovë, arrestohet një person

Një person është arrestuar me dyshimet se ka dhunuar seksualisht një grua në Gjakovë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i dyshuari është arrestuar të martën rreth orës 11:00, në Gjakovë.

Ndërsa, ngjarja ka ndodhur më 30 qershor të këtij viti.

“Gjakovë 30.06.2020-11:00. Në lidhje me rastin është raportuar se me 08.09.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale. I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt ndërsa viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjendet pa shenja jete një trup në Prishtinë – policia jep detajet

admin

Arrestohet një person i dyshuar për dhunë familjare dhe mbajtje të pa autorizuar të armëve në Pejë

admin

​Konfiskohet malli që hyri ilegalisht nga Serbia

admin

Leave a Comment