November 29, 2021
Portali Shprehja

Dhunohet një vajzë e mitur në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Nëna e vajzës së mitur ka raportuar rastin në polici se i dyshuari mashkull po ashtu i mitur ka dhunuar vajzën e saj.

Të Ngjajshme

Blinken uron 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Krenarë që ju quajmë aleatë

admin

Kuvendi Ndërkombëtar i Studimeve Albanologjike në Tiranë, tuboi albanologët më të njohur nga vendi dhe bota

admin

Aliu: Po punojmë që bashkimi me Shqipërinë të ndodhë në mënyrë të natyrshme

admin

Leave a Comment