October 4, 2023
Portali Shprehja

Dhunoi një femër, arrestohet i dyshuari në Klinë  

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person me dyshimin për dhunimin e një gruaje.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në ora 15:00.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit viktima është dërguar në spital për ekzaminim gjinekologjik.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është në procedurë hetimore. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Degradim dhe shkatërrim i mjedisit në fshatrat e Zveçanit, policia dërgon tre kamionë për verifikim të dokumentacionit në terminalin doganor

admin

E kanosi me armë kolegun e tij, arrestohet një person në Shtime

admin

Shtetasit gjerman i sekuestrohen 24 pistoleta, vetura dhe para në Merdar, arrestohen edhe dy të tjerë

admin

Leave a Comment