19 C
Skopje
October 19, 2018
BLUE

Dhurata Dora e dashuruar? Ja foto që ngre dyshime

Ka kohë që kur këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka hyrë në listën e këngëtareve beqare duke lënë pas vetes një lidhje dashurie e cila zgjati jo pak.

E që nga ajo kohë, jeta private e Dhuratës doli në plan të dytë duke u fokusuar e tërë vëmendja e publikut tek profesioni i saj.

Por, duket se më në fund ka lëvizje edhe në këtë drejtim. Kështu të paktën na shtyen të mendojmë fotografia e saj e fundit e cila siç duket po paralajmëron diçka.

dora-1_1488584106-644322

Ajo siç duket ka bërë progres në këtë drejtim por deri më tani nuk ka asgjë zyrtare dhe duhet t’ia lëmë kohë ta zbardhë të vërtetën. /Prive

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja