June 22, 2021
Portali Shprehja

Dhurata interesante që pranuan për dasmë Boris Johnson dhe Carrie Symonds

Kryeministri britanik Boris Johnson dhe partnerja e saj Carrie Symonds u martuan me 29 maj të këtij viti. Ata u befasuan pasi si dhuratë për martesë morën një patë nga bamirësia për të drejtat e kafshëve PETA. Pata e Boris quhet Barrie ( një përzierje e emrave Boris dhe Carrie) dhe ishte e destinuar për […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment